ارسال بسته هاي ويژه در جشنواره زمستاني چمنزار تا نيمه بهمن

زمستاني ديگر درحال گذر است و بازار منتظر نزديك شدن به گرما و تب‌و‌تاب پيش از سال نو مي‌باشد. امسال همانند سال گذشته، گروه چمنزار با جشنواره زمستاني چمنزار ياور همكاران عزيز خواهد بود، تا با دستي پُر و دلي اميدوار به استقبال بركات شب عيد برويم.

چمن مصنوعي تزئيني

در همين راستا شركت چمنزار تمهيدات گوناگوني در نظر گرفته؛

يكي از آنها تهيه بسته هاي فاخر و شكيل حاوي نمونه چمن از مدل هاي جديد است، كه در خور شأن و جايگاه والاي همكاران فعال در حوزه هاي مرتبط كاري مي‌باشد.

اين بسته‌ها، شامل سمپل چمن مصنوعي در ساختاري تازه و متفاوت مي‌باشد.

همچنين اين بسته‌ها با درنظر گرفتن نيازهاي همكاران و اِعمال سلايق و خواسته هاي مشتريان، طراحي و ساخته شده است.

بر اساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته، اين بسته‌هاي نفيس كه در حدود ۱۵۰ عدد مي‌باشند.

تا نيمه بهمن ماه سال جاري تمام اين بسته ها در اختيار همكاران عزيز در سراسر كشور قرار خواهد گرفت.

اميد است كه اين تحفه سبز در جشنواره زمستاني چمنزار زينت بخش محفل همكاران، سفير و پيام آور رزق فراوان و نشانه اي از دوستي جاودان باشد.

 

چمن مصنوعي مدل ويستا، مهمان جديد بازار چمن مصنوعي كشور

سرانجام زمان موعود فرا رسيد و بر طبق اعلام پيشين، محصولات جديدي در سبد كالايي گروه ‏چمنزار قرار گرفت. ‏عضو تازه وارد چمنزار «چمن مصنوعي مدل ويستا» نام دارد كه در دو مدل ۲۵ و ۳۵ عرضه مي‌‏شود.‏ در ماه‌هاي گذشته تلاش‌هاي فراواني براي ورود اين مدل در بهترين زمان ممكن به بازار كشور ‏انجام شده كه با عرضه مدل ويستا از آغاز بهمن ماه امسال، شاهد به ثمر رسيدن اين زحمات ‏هستيم.

‏ چمن مصنوعي مدل ويستا ۲۵

همان گونه كه از نام آن پيداست، از اليافي با ارتفاع ۲۵ ميلي متر برخوردار است و از اين لحاظ در ‏رده مدل‌هاي ديگر موجود در بازار مانند ورنال ۲۵، رويال ۲۵ آسيا چمن، سيلك ۲۵ و مانا ۲۵ طبقه ‏بندي مي‌شود.

‏ چمن مصنوعي مدل ويستا ۳۵

اين مدل نيز داراي الياف با ارتفاع ۳۵ ميلي متر مي‌باشد و در گروه چمن‌هاي مشابهي همچون ‏آمارا، ورنال ۳۵، مانا ۳۵، سيلك ۳۵ و زئوس قرار مي‌گيرد.

چمن مصنوعي مدل ويستا، محصول همان برندي مي‌باشد كه مدل محبوب و نام آشناي ‏‏(اسپيريت) را توليد كرده و توسط گروه چمنزار در اوايل سال ۹۶ به بازار كشور عرضه شد. ‏ويستا نيز همانند مدل اسپيريت از الياف با شكل سطح مقطع كمان ‏C‏ بهره مي‌برد. اين نوع ‏فيلامنت در برابر نيروهاي فرسايشي، مقاومت خوبي از خود نشان مي‌دهد و باعث افزايش عمر ‏مفيد چمن مصنوعي مي‌گردد. ويستا از رنگ بندي بسيار زيبا و چشم نوازي برخوردار است. تركيب فيلامنت‌هاي اصلي با رنگ سبز ‏مغز پسته‌اي (جوانه بهاره) با سبز سير و فيلامنت‌هاي فرعي (بافت پركننده) با رنگ‌هاي نسكافه‌اي و سبز تيره با ساختار مجعّد در نقش برگ‌هاي پير، جلوه منحصر به فردي را به اين مدل بخشيده ‏كه مورد توجه مخاطبان سخت پسند با سلايق متفاوت قرار خواهد گرفت.‏

مدل ويستا به صورت انحصاري و با سفارش گروه چمنزار توليد شده و به بازار داخل كشور عرضه ‏مي‌گردد. در همين راستا مواردي نظير ضمانت نامه كيفيت، كليه خدمات پس از فروش و پشتيباني فني به اين مدل تعلق مي‌گيرد. كارشناسان گروه چمنزار در هر زمان آماده پاسخگويي و ارائه ‏مشاوره و راهنمايي به مشتريان عزيز مي‌باشند. ‏فروش آنلاين چمن مصنوعي مدل ويستا نيز به زودي از درگاه وب سايت چمنزار در دسترس خواهد ‏بود.‏