نمونه كار چمن مصنوعي 8

چمن مصنوعي مهد كودك شقايق

 

توضيحات:

پروژه چمن مصنوعي مهد كودك شقايق مربوط به شركت رويال گرس مي باشد و تنها جهت آشنايي كاربران عزيز با تأثير چمن مصنوعي بر فضاي مهد كودك ها در وب سايت چمنزار بار گذاري شده است.

پروژه چمن مصنوعي بوستان لاله

توضيحات:

همان طور كه در عكس هاي پروژه نصب و اجراي چمن مصنوعي بوستان لاله ملاحظه مي كنيد به كمك چمن ‏مصنوعي، يك فضاي كوچك تبديل به يك محيط مفرح و زيبا شده است. ‏چمن مصنوعي مزيت هاي فراواني براي فضاي تفريح كودكان دارد كه مهمترين آنها زيبايي و ضربه پذيري بالاي چمن ‏است.‏ چمن مصنوعي علاوه بر كارايي، جذابيت هاي فراواني را در يك محيط به وجود مي آورد و ميتواند به راحتي يك فضا را از ‏هر نظر دگرگون كند.‏

پروژه چمن مصنوعي مدرسه خانم قهرماني

 

توضيحات:

گروه چمنزار در نصب و اجراي پروژه چمن مصنوعي مدرسه خانم قهرماني، به سفارش مديريت مجموعه، از چمن ‏مصنوعي مدل فيروزه استفاده نمود. ‏همان‌طور كه در عكس مي‌بينيد؛ چمن فيروزه، جلوه‌ي خاصي به فضاي مدرسه بخشيده و نقاشي هاي روي ديوار هم ‏يكي از آيتم هاييست كه به زيباي فضا افزوده است.‏

 

ادامه نوشته
امتیاز:
 

چمن مصنوعي در امارات

تكنولوژي بريتانيايي در توليد چمن مصنوعي خاورميانه

گرماي بي‌رحم در كشورهاي حاشيه خليج فارس به ويژه كشور امارات متحده عربي، مشكلات بسياري را در زمينه‌هاي مختلف صنعتي براي مردم و مسئولان آن در پي داشته است. از اين رو كشورهاي اين حوزه براي آنكه در بازار جهاني از رقباي خود عقب نمانند و نيز به هموطنان خود خدمات لازم را برسانند، ناگزير بايد چاره‌اي بيانديشند. صنعت شهرسازي و فضاي شهري نيز از اين قاعده مستثنا نيست. ورزشگاه‌ها نيز بخش مهمي از اين فضاها را به خود اختصاص مي‌دهند و در سال‌هاي اخير مي‌بينيم كه چه در اين كشور و چه در ساير كشورهاي عربي، ورزش حرفه‌اي چه رونقي يافته است. پس امكانات لازم براي آن بايد مهيا شود.

يكي از صنايع پر رونق در حوزه ورزش و فضاي شهري در سطح جهاني، چمن مصنوعي است كه در اين منطقه بنا به شرايط اقليمي خاص و گرماي بيرحم آن، معناي خاصي يافته است. به خصوص به اين علت كه در گرماي بالاي ۵۰ درجه امارات متحده عربي، رشد چمن طبيعي سخت بوده و اين پوشش متحمل آسيب‌هاي فراواني مي‌شود. اگر به امارات متحده عربي سفر كرده باشيد در خيلي از شهرها در كنار مراكز تجاري، مجتمع‌هاي مسكوني و ورزشگاه‌هاي روباز مثل زمين‌هاي تنيس را مي‌توانيد مشاهده كنيد كه براي پوشش آنها از چمن مصنوعي استفاده شده است.

تكنولوژي توليد چمن مصنوعي، قابل انتقال است

اينكه كشورهاي حاشيه خليج فارس از جمله امارات متحده عربي و قطر در صنايع مختلف سرمايه گذاري مي‌كنند و از خدمات شركت‌هاي بزرگ اروپايي و آمريكايي در توسعه و پيشرفت خود بهره مي‌برند، جاي تعجب ندارد. در حقيفت همين امر، پيشرفت‌هاي چشمگيري را طي دو سه دهه اخير در زمينه‌هاي مختلف براي آنها در پي داشته است. شايد بد نباشد در اينجا گريزي بزنيم به صنعت چمن مصنوعي در كشورمان و اين واقعيت را به صنعتگران كشورمان يادآورد شويم كه با ارتقاء سطح كيفي محصولات، امكان ورود محصولات ايراني به بازارهاي منطقه، هدفي دست يافتني است. جا دارد، واحدهاي تحقيق و توسعه در شركت‌هاي توليدكننده ايراني، بيش از گذشته دست بجنبانند!

ايزي گرس شركت برتر تأمين كننده چمن مصنوعي در امارات

يكي از شركت‌هاي بزرگ و فعال در اين عرصه كه نه تنها در سطح امارات متحده عربي كه در سطح جهاني نيز مطرح است، شركت بريتانيايي ايزي گرس نام دارد. اهميت اين شركت تا جايي است كه علاوه بر خدمات رساني در سطح اين كشور، كشورهايي چون آفريقاي جنوبي، نيوزيلند، ايرلند، اسپانيا و بريتانيا نيز از خدمات آن بهره مي‌برند. شركت ايزي گرس در سال ۱۹۸۹ تاسيس شد و تجربه‌اي بالغ بر سه دهه در بازار چمن مصنوعي دارد. ايزي گرس يكي از شركت‌هايي است كه صنعت چمن مصنوعي در امارات متحده عربي با نام آن شناخته مي‌شود و چمن مصنوعي در اين كشور و ساير كشورهاي خاورميانه را متحول كرده است. دفتر مركزي آن در اين كشور و در دبي قرار دارد و خدمات مختلفي براي مناظر شهري، ورزشگاه‌ها، فضاهاي داخلي، هتل‌ها، رستوران‌ها، رويدادهاي مختلف و نمايشگاه‌هاي تجاري ارائه مي‌دهد.

 

براي مطالعه ادامه متن به چمن مصنوعي در امارات مراجعه كنيد.

 

ادامه نوشته
امتیاز:
 

اخبار چمن مصنوعي

افتتاح زمين چمن مصنوعي مدرسه‌ي رودكي در شهرستان شهر بابك

زمين چمن مصنوعي مدرسه رودكي در شهرستان شهر بابك با حضور جمعي از بزرگان شهرستان و مديريت مدرسه‌ي رودكي افتتاح شد. پروژه‌ ي مدرسه ي رودكي كه به همت آموزش و پرورش شهرستان شهر بابك و گروه چمنزار انجام شد نقطه‌ي عطفي مهم در ارتقا سطح آموزشي اين شهرستان محسوب مي‌شود. پس از افتتاح زمين چمن مصنوعي، دانش آموزان مدرسه‌ي رودكي مشغول بازي بر روي سطح سبز چمن مصنوعي شدند كه شادي و نشاط آنها تصاوير بسيار زيبايي را خلق كرد.

اميد است هر روزه شاهد رشد و ارتقا سطح آموزشي در سرتاسر كشور عزيزمان ايران باشيم؛ همين امر آينده درخشان رابه ارمغان خواهد داشت.

 

همكاري چمنزار براي نصب چمن مصنوعي مدرسه مفيد در راستاي افزايش شور و نشاط دانش آموزان

درتاريخ سي ام و سي و يكم فروردين ماه امسال طي يك همكاري مشترك گروه چمنزار و گروه مدارس مفيد اقدام به برپايي يك بازارچه در محيط مدرسه نموده اند. هدف از همكاري گروه چمنزار با نصب چمن مصنوعي مدرسه‌ي مفيد و برگزاري اين مراسم ايجاد شور و نشاط براي دانش آموزان و همچنين آشنايي آنها با فضاي كسب و كار است تجربه اي ارزشمند كه در آينده اي نه چندان دور مي تواند به يك سرمايه ي مفيد براي آنها بدل شود. در طول مراسم دانش آموزان علاوه بر فروش محصولات خود، در يك مسابقه ي فوتبالي هم كه توسط گروه چمنزار ترتيب داده شده بود شركت كرده و به رقابت پرداختند.

 

ادامه نوشته
امتیاز:
 

نمونه كار چمن مصنوعي 7

پروژه چمن مصنوعي حياط دماوند

توضيحات:

به تصوير نگاه كنيد، ۳ عنصر چمن، چوب و آب (استخر) در يك قاب ديده ميشوند كه اين ۳ عنصر به تنهايي مي توانند هر فضايي را متحول كنند. در اصول رنگ شناسي سبز مكمل رنگ قهوه اي مي باشد، بر همين اساس است كه همواره تركيب چوب و چمن جذابيت هاي فراواني را دارد. در طبيعت نيز تركيب چوب درختان و برگ هاي آن ها منظره اي هميشه زيبا را خلق مي كند. نكته ي ديگر كه مي توان به آن اشاره نمود فضاي سبز طبيعي است كه در پروژه چمن مصنوعي حياط دماوند از آن استفاده شده و تركيب زيبايي را با ساير عناصر به وجود آورده است.

 

همان طور كه در تصوير مشاهده مي كنيد استفاده از چمن مصنوعي در فضاي مهد كودك باغ گلها حس شادابي و ‏سر زندگي را به بچه ها و حتي مربيان القا مي نمايد و باعث شادابي و سر زندگي در محيط مي شود.

‏رنگ سبز چمن مصنوعي مدل فيروزه با تلفيق با رنگهاي شاد نارنجي و زرد،كيفيت بصري فضا را افزايش داده است.‏

چمن مصنوعي استفاده شده در پروژه چمن مصنوعي مهد كودك باغ گلها مدل فيروزه مي باشد.

مدل فيروزه با توجه به ارتفاع ‏پايين و تراكم بالا گزينه اي مناسب براي مهد كودك محسوب مي شود.

‏فراموش نكنيم كه مدل فيروزه ارزان ترين محصول بازار كشور مي باشد كه مورد توجه بسياري از مديران مهد كودك در ‏سراسر كشور است.

 

چمن مصنوعي مهد كودك شكوفه

 

توضيحات:

در پروژه چمن مصنوعي مهد كودك شكوفه همان طور كه در تصوير مي بينيد با استفاده از چمن مصنوعي رنگ و بوي تازه ‏اي به فضاي مهد كودك اضافه شده است؛ چمن مورد استفاده داراي ارتفاع الياف ۱۱ ميلي متر و تراكم بسيار بالا ‏مي باشد كه همين موضوع يك ويژگي بسيار مثبت براي چمن مصنوعي مورد استفاده در فضاي مهد كودك تلقي ‏مي شود.يكي ديگر از مزيت هاي اين نمونه كار، قيمت بسيار مناسب آن است كه موجب مي شود بسياري از مديران مهد ‏كودك توانايي اجراي اين چمن مصنوعي را در فضاي مهد كودك خود داشته باشند.‏

اما نكته حائز اهميت، استفاده از نمونه ژئوتكستايل براي نرم تر شدن و ضربه پذيري مدل مذكور است كه؛

در پروژه ‏چمن مصنوعي مهد كودك … مورد استفاده قرار گرفته است.

 

 

ادامه نوشته
امتیاز:
 
[ ۱ ]